gość
kasia3421 [15.02.14, 13:37]
Tagi: facet | lat | letni | mam | mi | podoba | ponad | sie | 15 | 40
odpowiedzi: 11

Mam 15 lat i podoba mi się ponad 40 letni facet!

Hej. nie kręcą mnie chłopaki 18-20paroletni, natomiast podoba mi sie pewien facet, zawsze go widuje gdy wracam ze szkoly w okolicach galerii. co mam zrobic? dodam ze nie jest to jakis tatus z brzuszkiem i wasem, tylko przystojny gosc, z teog co wiem rozwiedziony.


Najlepsza odpowiedź
  • gość
    (5 - 1)
    83%
    gość [15.02.14, 13:48]
    gość
    seks z osobą poniżej 16 roku życia jest karalny. ty faceta za durnia uważasz?

    Sex z osobą która skończyła 15 lat jest nie karalny.
    Jak nie znasz prawa to nie pisz głupot.

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
  • gość
    (5 - 1)
    83%
    gość [15.02.14, 13:39]
    To zdecydowanie zrób pierwszy krok, na pewno niedługo się z Tobą ożeni, spoko
  • gość
    (4 - 5)
    44%
    gość [15.02.14, 13:39]
    Zbarać się za naukę, puczszalska małolato.
    Ty uważasz, że to jakiś pe**fil jest, żeby się taką dziewczynką zainteresować?
    To jakiegoś ciapatego sobie znajdź, tam nawet 60letnie chłopy się z 15latkami żenią, coś dla ciebie.
  • gość
    (4 - 4)
    50%
    gość [15.02.14, 13:41]
    Uśmiechaj się do niego.
    Porozmawiaj z nim. :) :*
  • gość
    (3 - 3)
    50%
    gość [15.02.14, 13:42]
    Świetnie cie rozumiem - mnie też ciągnie do takich. To nie jest może zaleta, ale to twoje życie, więc spoko. :)
  • gość
    (3 - 2)
    60%
    gość [15.02.14, 13:42]
    gość


    A on zapyta, czy może chodzi z jego córką do klasy, że się tak uśmiecha? :d :D
  • nieznajoma69
    (4 - 2)
    67%
    nieznajoma69 [15.02.14, 13:43]
    a ja mam 16 lat i podoba mi sie 42 letni facet ;3 Eminem!! mój Bog <3
  • gość
    (3 - 5)
    38%
    gość [15.02.14, 13:43]
    seks z osobą poniżej 16 roku życia jest karalny. ty faceta za durnia uważasz?
  • gość
    (5 - 1)
    83%
    najlepsza gość [15.02.14, 13:48]
    gość
    seks z osobą poniżej 16 roku życia jest karalny. ty faceta za durnia uważasz?

    Sex z osobą która skończyła 15 lat jest nie karalny.
    Jak nie znasz prawa to nie pisz głupot.
    [autor="gość"] seks z osobą poniżej 16 roku życia jest karalny. ty faceta za durnia uważasz? [/autor]
    Sex z osobą która skończyła 15 lat jest nie karalny.
    Jak nie znasz prawa to nie pisz głupot.
  • gość
    (1 - 7)
    13%
    gość [15.02.14, 13:51]
    gość
    gość
    seks z osobą poniżej 16 roku życia jest karalny. ty faceta za durnia uważasz?
    Sex z osobą która skończyła 15 lat jest nie karalny. Jak nie znasz prawa to nie pisz głupot.



    czego i tobie życzę - jest karalny - panowie tacy nie teges mogą bzykac dzieci legalnie dopiero wtedy, kiedy te dzieci mają 16 lat ukończone. jak nie mają ukończone 16 lat, to za seks z takim dzieciaczkiem grozi odpowiedzialność karna
  • gość
    (2 - 1)
    67%
    gość [15.02.14, 14:13]
    Art. 200.
    Paragraf 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

    Zanim coś napiszesz, a nie jesteś tego pewny, to może zweryfikuj? I jeszcze się idiota kłóci, że ma rację xD Polaczek cebulaczek
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane