gość
gość [27.02.17, 01:00]
odpowiedzi: 3

Ja w życiu nie myślałam że kamienica w Bytomiu której najmuję mieszkanie będzie taką meliną.Brak mi słów żeby to opisać,jest 00:30 a nad nami studentki dorabiają jako prostytutki.

Ja się tego nigdy nie spodziewałam postanowiłam wynająć mieszkanie w centrum tego miasta i co mnie spotyka. Policja jest wzywana 3 do 4 razy w tygodniu. Mandaty są płacone i na tym się kończy a żyć się dalej nie da. Nad moim mieszkaniem zamieszkały dwie skromne studentki właściciel zapewniał mnie że to ciche i przytulne mieszkanie. Dałam mu wiarę długo nie trwało zaczęły się nocne libacje alkoholowe. Po niedługim czasie chłopak mieszkający w pionie mojego mieszkania nazwał mnie starą krową bo ośmieliłam się zwrócić mu uwagę. Mam 66 lat i nie spodziewałam się takiego zachowania od tak młodego człowieka. Po około 2 miesiącach dowiedziałam się że ona zajmuje się sutenerstwem. Dziewczyna młoda dziewczyna mieszkająca z nim jest zapewne jego dziewczyną. Jak można własną dziewczynę zmuszać do nierządu. Jest łysy to zapewne wina tych środków które przyjmuje. Współczułam mu na początku ale po czymś takim nie mogę wyrazić grama współczucia. Po 4 miesiącach zostałam okradziona przez niego nie byłam w stanie tego dowieść ale wiem że on za tym stoi bo sam się przyznał. Co miesiąc jeździ innym samochodem ja też nie rozumie tego jak można 3 razy w ciągu miesiąca mieć inne tablice rejestracyjne. Nigdzie nie pracuje wychodzi około 23:00 a wraca pełnym samochodem o 03:00 Coś wnosi do domu ale w nocy nic nie widać. Jazda po pijanemu nie jest też rzadkością. Aktualnie jeździ czerwonym fiatem punto kiedy policja zwróci na niego uwagę.Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • callmemaster
  (0 - 0)
  0%
  callmemaster [27.02.17, 01:03]
  No i co my mamy z tym zrobić...? Pogrozić palcem, wyrazić głębokie zaniepokojenie? Pójść, by go zbić i dostać kosę w pod żebra w zamian? Nie rozumiem.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [27.02.17, 01:12]
  Już przyjechały 2 oddziały policji
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [27.02.17, 02:55]
  melina, burdel ... podaj adres?
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane