gość
gość [20.12.17, 23:45]
Tagi: Ostatnio | mialem | sesje | siemka
odpowiedzi: 4

Siemka, ostatnio miałem sesję

Zdjęciową oczywiści - wcześniej się tym nie bardzo interesowałem i nadal raczej mnie to nie grzeje, ale ciekawy jestem co sądzicie - zwłaszcza Panie ;)


Najlepsza odpowiedź
 • Ilonaoj
  (3 - 0)
  100%
  Ilonaoj [20.12.17, 23:58]
  Bardzo fajne:) podoba .I sie ten klimat czarno biale:) super fotka

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • Ilonaoj
  (3 - 0)
  100%
  najlepsza Ilonaoj [20.12.17, 23:58]
  Bardzo fajne:) podoba .I sie ten klimat czarno biale:) super fotka
  Bardzo fajne:) podoba .I sie ten klimat czarno biale:) super fotka
 • gość
  (1 - 1)
  50%
  LSD [21.12.17, 00:13]
  Fatalna kompozycja. Nudna poza, nie wiem czy się garbisz czy jesteś o coś oparty, ale zdecydowanie niczego to nie komplementuje. Do tego przyśpione oczy, wyraz twarzy to coś pomiędzy "zamyślony" a "zatwardzenie ", zdecydowanie przesycona czerń, która nic nie mówi (to zdjęcie nie ma potrzeby być czarno-białe, niezbyt inspirujące). Fatalny dobór marynarki, jest zdecydowanie za duża (linia rękawu opada na ramię, rękawy same w sobie bardzo obwisłe ) do tego nie ma okreslonego kroju więc wygląda jak coś kupionego w lumpeksie, bardzo to ujmuje. Fryzura zbyt niedbała (wiem że chodziło pewnie o styl "kreatywnego artysty", ale jest to zbyt przesadne, podpada w niedbałość). Zdjęcie źle wykadrowane, zbyt małe, twarz zbyt wysoko, nienaturalnie zmusza do popatrzenia w góre (naturalnie oczy zawsze lądują bardziej na środku zdjęcia ) . Przed zrobieniem zdjęcia powinieneś poprawić krawat i koszulę, by uniknąć syndromu "mam za duże ubrania ". Zarost , zwłaszcza w okolicy wąsów bardzo łatany, być może przez fatalne oświetlenie, ale jednak. Dlaczego coś wystaje spoza kołnierza ? Masz pod spodem 2 koszulę ? To podszycie ? Czy może masz tam naszyjnik ? Cokolwiek to jest, rzuca się w oczy i ujmuje czystości całego obrazu. Moja rada taka, po 1 zmień fotografa (no chyba że to Ty nim jesteś to wtedy masz wiele do nauczenia się ) , nie każde zdjęcie może być czarno-białe / dramatyczne, dopasuj lepiej ubrania (najlepiej kup coś robionego na miarę ), okiełznaj trochę włosy ,zrelaksuj bardziej twarz, postaraj się aby poza była czytelna (jesli się o coś opierasz, upewnij się że widać to na zdjęciu) Ogólnie zdjęcie bardzo ujmuje modelowi jest nudne, nieinspirujące, niewyraźne (przez oświetlenie / czarno-biały przesycony filtr) ogólnie nijakie. 4/10
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [22.12.17, 01:17]
  jaki masz tutaj nick Modelu?
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  N. [22.12.17, 01:30]
  Nie zgodzę się z tą opinią. Wydaje mi się, że tak obszernie krytykujesz coś, co jest kwestią gustu, nie zaś obiektywnymi niedociągnięciami. Fotografia jest spójna w swojej stylistyce. Mężczyzna pozujący jest niedbały, mroczny, zdjęcie ma wydźwięk nihilistyczny. Można się doczepić wyraźności kolorów na zdjęciu, ale to też się wydaje mieścić w konwencji fotografii, zdjęcie ma takie być, mroczne, spowite tajemnicą, niezbyt wyraźne. Jak dla mnie naprawdę spoko, pochylona postawa pozującego wydaje mi się także celowa, prawdopodobnie ma ukazywać jego stosunek do trapiących go niepokojów i lęków, nastrojów. Kadr ma właśnie ukazywać autora trochę z góry i - jak przynajmniej ja to odbieram - wskazywać trudną pozycję jednostki wobec wszechświata. Marynarka jest z miękkiego materiału, bo to krój z czasów przedwojennych. Mimika mężczyzny fajnie wyraża emocje. Naprawdę przykuwająca uwagę fotka, pozuj więcej :) Powodzenia :)
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane