gość
gość [17.02.18, 20:48]
odpowiedzi: 5

Zachowanie chlopaka

Na początku stycznie zaprosił mnie na fb chłopak, następnego dnia napisał, powiedział, że to przypadkiem, ale dalej kontynuował rozmowę. Napisał, że mnie widział w róznych miejscach, nawet zapamietał, że mnie widział prawie rok temu u lekarza. Sądziłam, że się jemu podobam. On pracuje jako kierowca, wyjeżdza za granicę, więc czasu ma mało, ale dzisiaj do niego napisałam o 9 i nic mi do tej pory nie odpisał. Napisałam do niego z innego numeru cześć, co słychać i na ten numer odpisał. Czy mnie olał i nie chce się jemu pisać?


Najlepsza odpowiedź
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  gość [18.02.18, 08:16]
  Zaproponuj mu coś konkretnego to odpisze a nie jakieś farmazony

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
 • gość
  (1 - 1)
  50%
  LSD [17.02.18, 22:06]
  Tego typu obsesyjność i podejrzliwość jest bardzo typowa, dla ludzi swieżo zauroczonych, więc jestem w stanie zrozumieć Twoje pytanie. Osobiście moja rada odnośnie szczęśliwego i zdrowego związku (jakiegokolwiek związku, nie tylko miłosnego ) jest taka, iż musimy zrozumieć , że 2 osoba czasami nie ma ochoty odpisać / rozmawiać konkretnie z Tobą, zwłaszcza jeśli rozmawiacie codziennie przez długi czas bezprzerwy. I choć wydaje się to dość oschłe i brutalne, to każdy potrzebuje trochę miejsca na oddech i zdecydowanie coś takiego pomaga w kontaktach z 2 osobą utrzymać pewną dozę tajemniczości i jednocześnie daje Ci trochę czasu na zajęcie sięswoim życiem oraz pasjami. Oczywiście jeśli miną 2 tygodnie i nadal się do Ciebie nie odezwie, to prawdopodobnie nie jest warty Twojej uwagi i powinnaś znaleźć kogoś innego. Zalecam po prostu cierpliwość, a jeśli nadal Cie to trapi, możesz zawsze przeprowadzić nim szczerą rozmowę.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [17.02.18, 22:33]
  Po prostu wcześniej spotykałam się z facetem, który od samego początku pisał do mnie codziennie, wymienialiśmy w ciągu dnia masę wiadomości, odpisywał po kilku minutach
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [17.02.18, 22:41]
  Ale faktem jest, że muszę teraz zmienić podejście, najlepiej będzie jeśli to on będzie się odzywał
 • gość
  (1 - 0)
  100%
  najlepsza gość [18.02.18, 08:16]
  Zaproponuj mu coś konkretnego to odpisze a nie jakieś farmazony
  Zaproponuj mu coś konkretnego to odpisze a nie jakieś farmazony
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [18.02.18, 11:18]
  Jakie farmazony? Chciałam w ten sposób zacząć rozmowe
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane