gość
gość [18.03.18, 23:13]
Tagi: czy | moze | stres | zniszczyc | zwiazek
odpowiedzi: 3

Czy stres może zniszczyć związek?

Byliśmy parą od prawie 3 miesięcy. Tak byliśmy ponieważ tydzień temu się zawaliło. Wiedziałam że ma duże problemy w pracy, firma źle działała, pomimo tego że był w złym humorze starałam się go podnieść na duchu. To on był tym który dbał o związek, który zabiegał, który pierwszy mówił do mnie kochanie. Wszystko było pięknie wręcz do ostatniego dnia kiedy napisał mi że wie że przez ostatni czas był okropny i mnie przeprasza za to ale kiedy stres bierze gore nie potrafi sobie z tym poradzić i wszystko wokół siebie psuje, że jestem wyjątkową i zasługuje na kogoś kto pomimo wszystko będzie potrafił mnie postawić na 1 miejscu ale on teraz nie potrafi. Potrzebuje przestrzeni aby unormowac swoje życie i prosi abym zrozumiała. Nic nie zapowiadało takiego obrotu sprawy. Na 100% nie ma nikogo innego. Ciągle że sobą rozmawiamy ale to nie jest to co było. Chciałam się z nim zobaczyć ale napisał że przeprasza wolałby być sam dzisiaj i musi szukać nowej pracy. Widziałam go tydzień temu i aż mi się chciało płakać w jakiej depresji jest. Chciałbym mu pomóc ale powiedział mi że nie jestem w stanie nic zrobić że musi sam. Zawsze to robił sam i teraz też musi. Potrzebuje czasu.Czy myślicie że aż tak to go załamał i nie chce pokazać mi tego żebym nie myślała że jest mieczak? Czy to oznacza koniec czy muszę przeczekać to ?Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [18.03.18, 23:24]
  Weź ty zrob konto na forum o nazwie Netkobiety

  tu samosia i kowbojki to jedno, myślisz ze ktos ci normalnie odpowie? wiesz że tu wiek to 6-14 ? cude jak ktoś ma 16, a nie wspominając już o kimś po 20. ja przed 30, i wchodzę i tylko zglaszam tych zboczenców co wstawiają tu nagie zdjecia roznych ludzi a tu wchodzą też dzieci i zglaszam na Dyzurnet, taka strona.
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [19.03.18, 12:03]
  Daj mu czas. Jeśli możesz to wspieraj choćby rozmową. Czasami tyle wystarczy. Jeśli macie olej w głowie to wszystko będzie dobrze. Cierpliwości. ;)
 • gość
  (0 - 0)
  0%
  gość [22.03.18, 20:29]
  Możliwe, że ze względu na problemy zatracił poczucie własnej wartości, przestał siebie akceptować i boi się że straci w Twoich oczach i sama przestaniesz go akceptować. Chyba najlepiej to cały czas okazywać u wsparcie, zapewniać że jest dla Ciebie ważny i mimo wszystko proponować pomoc, bo pewnie jej tak naprawdę potrzebuje. Z drugiej strony jest ryzyko, że jednak kogoś poznał i sam nie wie jeszcze gdzie lokować uczucia. Oby jednak tak nie było, czego życzę.
->
Opcje pytania
Inne z tej kategorii:
Sponsorowane